admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY DO PRZYUCZENIA - ABSOLWENT
pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce Pracy
41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Obowiązki:
Prace pomocnicze ogólnobudowlane na terenie województwa śląskiego. Umowa o pracę na okres próbny lub umowa cywilnoprawna. Równoważny czas pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
- od 2 100 zł brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: budownictwo lub pokrewne
uprawanienia: zaświadczenie o niekaralności
Inne wymagania: absolwent szkoły budowlanej lub pokrewnej tj. elektryk, instalator itp.,niekaralność

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MANABUD Marek Napiórkowski
Polska
śląskie
m. Zabrze
Zabrze
Zabrze

tel.661 053 755
email:biuro@manabud.com

Telefon: 661 053 755