Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OCHRONY (OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE)
pracownik ochrony fizycznej

Milowicka 7a, 40-312 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Ochrona mienia. Kontrola ruchu pojazdów oraz kontrola ruchu osobowego.
- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do jednego miesięca. Kolejna umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + soboty, niedziele i święta - obiekt chroniony całodobowo. Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony, ale niekoniecznie ---u003E isntnieje możliwość przeszkolenia. Wymagana NIEKARALNOŚĆ. Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (9:00-16:00) (Tel. 690-030-386) lub e-mail: kgawin@propertyservices.com.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do jednego miesięca. Kolejna umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca w wolne dni

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony, ale niekoniecznie ---u003E isntnieje możliwość przeszkolenia. Wymagana NIEKARALNOŚĆ.

Dane Pracodawcy
Property Services Jacek Rzymełka
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Milowicka 7a

tel.690-030-386
email:kgawin@propertyservices.com.pl
www.propertyservices.com.pl

Telefon: 690-030-386