admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ
pracownik ochrony fizycznej

Miejsce Pracy
-, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie: brak wymagań;mile widziane doświadczenie 3 m-ce,obsługa komputera, brak nałogów; niekaralność; zakres obowiązków: ewidencja osób i pojazdów, patrole po obiekcie, wydawanie przepustek, obsługa komputera, raportowanie dnia pracy; umowa zlecenie; praca w ruchu ciągłym; miejsce pracy: Gliwice Szałsza, obiekt logistyczny;

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 16 PLN
brutto/h

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
zawód: Pozostali pracownicy ochrony osób i mienia (wymagany staż - lata: 0

Dane Pracodawcy
SOLID SECURITY
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice -

tel.506 196 679
email:dz.katowice@solidsecurity.pl

Telefon: 506 196 679