admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ-CD
pracownik ochrony fizycznej

Miejsce Pracy
43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Ochrona sprzętu budowlanego w PG Silesia w Czechowicach - Dziedzicach. Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00-18.00 i 18.00-6.00 (według ustalonego grafiku).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
okres próbny 3 m-ce

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest konieczne. O stanowisko moga ubiegać się osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Dane Pracodawcy
Piast Business Service Sp. zo.o.
Polska
śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice JAWORZYŃSKA 67

tel.608 013 814

Telefon: 608 013 814