admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK OBSŁUGI POGRZEBU
pozostali pracownicy zakładów pogrzebowych

PIASKI 25b, 62-020 Swarzędz, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
kompleksowe przygotowanie pochówku osoby zmarłej , demontaż/montaż nagrobka, otwarcie/zamknięcie płyty grobowcowej, przygotowanie kaplicy pożegnań, wkopanie krzyża/palika, usuwanie drwnianej obudwoy mogiły, odebranie ciała zmarłego z domu/szpitala/hospicjum, przygotowanie zmarłego do ceremonii,transport urny z prochami, itp

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
brutto/mies.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. B ","doświadczenie zawodowe","umiejętność pracy w zespole","umiejętność pracy pod presją czasu
uprawanienia: sumienność"
Inne wymagania: miejsce pracy: ul. Piaski 25b Swarzędz, ul. Garbary 63 Poznań; podstawowe umiejętności przy pracach kamieniarskich, doświadczenie pracy min. 6 miesięcy w branży funeralnej;
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
Usługi Pogrzebowe "Tanatos" Sp. z o.o.
Polska
wielkopolskie
poznański
Swarzędz
Swarzędz PIASKI 25b

tel.61 811 22 72
email:pogrzeby@tanatos.com.pl

Telefon: 61 811 22 72