admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK MARKETINGU W DZIALE OFERT
specjalista do spraw marketingu i handlu

Sokola 14, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie

Obowiązki:
kalkulowanie kosztów, przygotowywanie ofert przetargowych
praca w godz. 7-15

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne, kierunek: marketing i zarządzanie
uprawanienia: znajomość systemu Windows i pakietu MS Office","doświadczenie na podobnym stanowisku","komunikatywność","umiejętność pracy w zespole","umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARABELA Sp. z o.o.
Polska
podkarpackie
m. Tarnobrzeg
Tarnobrzeg
Tarnobrzeg Sokola 14

tel.508 088 978
email:biuro@karabela.com.pl

Telefon: 508 088 978