admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK MAGAZYNOWY
magazynier

Zdrojowa 1, 62-860 Opatówek, powiat: kaliski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Rozładunek i załadunek samochodów oraz przyjmowanie surowców/materiałów od dostawców, ich właściwe rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi standardami. Przygotowanie i wydanie surowców, opakowań, wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami według obowiązujących standardów. Kontrolowanie przyjmowanych wyrobów pod kątem ilościowym oraz akceptacja zgodności surowców, opakowań, wyrobów gotowych ze specyfikacją materiałów w celu zapewnienia wymaganych standardów jakościowych produkcji . Ocena czystości środków transportu wykorzystywanych przez dostawców lub odbiorców .
Oznaczanie partii surowców/materiałów dla jednoznacznej ich identyfikacji. Wypełnianie dokumentów towarzyszących procesowi przyjmowania, magazynowania i wydawania surowców, opakowań i wyrobów gotowych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 14,5 PLN
Wynagrodzenie dla osób posiadających uprawnienia 14,50zł/h

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKA WIDŁOWEGO
Inne wymagania: Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w branży magazynowane i logistycznej na stanowisku: pracownik magazynowy.

Dane Pracodawcy
COLIAN Sp. z o.o.
Polska
wielkopolskie
kaliski
Opatówek
Opatówek Zdrojowa 1

tel.515 148 982
email:praca@colian.pl

Telefon: 515 148 982