admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK MAGAZYNOWY-CD
robotnik magazynowy

Cienista 7, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Przyjmowanie / wydawanie towarów, przygotowywanie wysyłek, układanie na regałach, dbanie o porządek i dobrą organizację pracy na magazynie. Praca jednozmianowa w godz. 9.00-17.00, od poniedziałku do piątku (sporadycznie sobota) w Czechowicach-Dziedzicach.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: prawo jazdy kategorii B","Obsługa komputera
Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie w pracy na magazynie, posiadanie prawa jazdy kat. B oraz znajomość obsługi komputera.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
BETTINA SP. Z O. O.
Polska
śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Cienista 7

tel.509 098 763
email:biuro@bettina.pl

Telefon: 509 098 763