admin
22-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK MAGAZYNOWY
robotnik magazynowy

Amazon 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Realizacja zamówień min.:
- wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów
- przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnosników, palet oraz wózków prowadzonych
- pobieranie zamówień klientów
- pakowanie i wysyłanie towaru
Amazon Benefity:
- bezpłatny transport
- ubezpieczenie na życie AVIVA
- opieka medyczna Luxmed
- dofinansowanie do karty Multisport
- obiady za 1 zł
- bonus do 15%
- możliwość odbywania kursów i szkoleń oferowanych przez pracodawcę
- umowa na okres próbny do 3 miesięcy, następna na 1 rok, kolejna na czas nieokreślony
- praca 2 zmiany, 4 dni w tygodniu po 10.5h
- możliwość zdobycia uprawnień UTD
GIEŁDA PRACY 09.04.2019, BUD. B SALA 06 - zapisy u pośredników pracy

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Robotnik magazynowy
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: podstawowa obsługa komputera
Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia, uprawnienia na obsługę wózków widłowych - pożądane, ale nie są konieczne, umiejętność pracy na komputerze, ukończone 18 lat

Dane Pracodawcy
Amazon Fulfillment Poland SP Z O O
Polska
dolnośląskie
wrocławski
Kobierzyce
Bielany Wrocławskie Amazon 1

tel.