admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ
operator zautomatyzowanej linii produkcyjnej

Europejska 8, 47-143 Zimna Wódka, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Obowiązki:
Praca jako pomocnik operatora linii produkcyjnej w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Ifa Powertrain Polska, ul. Europejska 8, 47-143 Zimna Wódka
Dodatkowe informacje: dopłaty do dojazdów, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
Praca na III zmiany 6-14, 14-22, 22-6

IFA POWERTRAIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
opolskie
strzelecki
Ujazd
Zimna Wódka Europejska 8

tel.4939044731917
email:praca@ifa-group.com

Telefon: 4939044731917