admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK GOSPODARCZY-MYJNIA SAMOCHODOWA
robotnik gospodarczy

Miejsce Pracy
43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Obowiązki:
Praca na mujni samochodowej-przygotowanie, mycie, odkurzanie samochodów nowych i używanych będących na serwisie w naprawie lub przeglądzie, do wydania klientowi. Firma działa w branży transporotwej i motoryzacyjnej
Okres zatrudnienia w przypadku pracy na podstawie umowy: na okres próbny 3 msc.
Miejsce wykonywania pracy: Łaziska Górne
Praca w dniach i godzinach: pn-pt, 7-15/10-18

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
zł brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: -wykształcenie min.zawodowe-dowolne
-prawo jazdy kat.B
-czystość i dokładność w wykonywanych czynnościach

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe "Etrans" Sp. z o.o
Polska
śląskie
mikołowski
Łaziska Górne

tel.
email:etrans@etrans.pl