admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK GOSPODARCZY/KONSERWATOR
konserwator części / sprzętu

Mickiewicza 8, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Wykonywanie bieżących napraw, prac konserwatorskich, usuwanie usterek
naprawa i konserwacja instalacji elektrycznej
wykonywanie prac gospodarczych
czuwanie nad sprawnym funkcjonowaniem urządzeń, instalacji elektrycznej, grzewczej i wod-kanalizacyjnej,
kontrola sprawności urządzeń technicznych,
zakupy materiałów do bieżących napraw remontów, zakupy na potrzeby szkoły,
prowadzenie samochodu służbowego.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
praca od pn do pt od godz 7.00 do 15.00

Opis

Wymagania
zawód: Konserwator części / sprzętu (wymagany staż - lata: 3)
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. B","SEP E do 1 kV
Inne wymagania: wykształcnie zawodowe, doświadczenie na podonmym stanowisku mi 3 lata, ważne swiadectwo kawlifikacji E1 uprawnienia SEP do !kV lub równorzędne, prawo jazdy kat B, sumiennsć, dyspozycyjność, lojalność, umiejetność pracy w zespole
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. W. Rotkiewicza Dzierżoniów
Polska
dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów
Dzierżoniów Mickiewicza 8

tel.502063422
email:lechk2@op.pl

Telefon: 502063422