admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK FIZYCZNY
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Grójecka 33, 96-323 Zimna Woda, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
- POMOCNICZE PRACE W TERENIE PODCZAS PRAC WOD-KANALIZACYJNYCH
- POMOC W URUCHOMIENIU SPRZĘTU HYDRAULICZNEGO I JEGO TRANSPORTOWANIU

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
zł brutto

praca w wolne dni, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: chęci do pracy","chęć komunikowania się z ludźmi o różnym statusie","brak nałogów

Sylwester Korzonkowski WIERTNICTWO STUDZIENNE I INSTALACJE WOD-KAN SPECIALISTYCZNE USŁUGI BUDOWLANE
Polska
mazowieckie
żyrardowski
Mszczonów
Zimna Woda Grójecka 33

tel.601372853

Telefon: 601372853