admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK FIZYCZNY
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

Chocianowska 15, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Pracownik do przetwórstwa tworzy sztucznych - wstępne cięcie dużych elementów z tworzyw sztucznych, dalsza obróbka. Rozładunek dostawa surowca, utrzymanie porządku.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: do 2 500 PLN
praca w godzinach 8-16, 12-20

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Umiejętności - posługiwanie się podstawowymi elektronarzędziami.

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Handlowe"GUCIO" Przemysław Rybakiewicz
Polska
dolnośląskie
m. Legnica
Legnica
Legnica Chocianowska 15

tel.502-032-178

Telefon: 502-032-178