admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK FIZYCZNY DO OBSŁUGI KUŹNI MATRYCOWEJ
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Beskidzka 760, 43-378 Rybarzowice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Obróbka metalu, kucie metalu. Praca dwuzmianowa w godz. 6.00-22.00 od poniedziałku do piątku (możliwe również soboty) w Rybarzowicach.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest wymagane. Konieczne chęci do pracy oraz sprawność manualna.

Dane Pracodawcy
KAZIMIERZ KUBICA K. A. - METAL
Polska
śląskie
bielski
Buczkowice
Rybarzowice Beskidzka 760

tel.33 817 79 71
email:jukamet@jukamet.pl

Telefon: 33 817 79 71