admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK DZIAŁU USŁUG PORZĄDKOWYCH
pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani

ANTONINY GRYGOWEJ 56, 20-260 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości na terenie biur, w pomieszczeniach, na terenach zewnętrznych, mycie pojazdów, utrzymanie terenów zielonych, odśnieżanie; wykonywanie prac związanych z porządkowaniem i utrzymaniem estetyki oraz czystości terenów : usuwaniem odpadów komunalnych z terenu budynków i jego otoczenia, segregacja odpadów, odnawianie i konserwacja krawężników, ogrodzenia,koszenie trawników, przycinanie krzewów i żywopłotów, formowanie krzewów i żywopłotów, wykonywanie oprysku żywopłotów i krzewów, zamiatanie placu, odśnieżanie, utrzymywanie w czystości nawierzchni placu, chodnika przylegającego do posesji, zabezpieczanie nawierzchni przed wynikami opadów atmosferycznych (posypywanie piaskiem, solą).
Wykonywanie prac mających na celu utrzymanie pomieszczeń budynku

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
wykształcenie: podstawowe
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: chęci do pracy, dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy od zaraz, sumienność i dokładność;

MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin ANTONINY GRYGOWEJ 56

tel.815332075

Telefon: 815332075