admin
20-11-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK DS. SPRZEDAŻY I ZAKUPU
specjalista do spraw sprzedaży

Roździeńska 14, 40-382 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Kompleksowa obsługa klienta: przyjmowanie zamówień, składanie zamówień u dostawców, monitorowanie dostaw, sprzedaż.
- Wynagrodzenie: 2400 brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie średnie (kierunek bez znaczenia). Wymagany rok doświadczenia zawodowego. Kontakt wstępnie telefoniczny (7:00-15:00) (Tel. 32-606-58-52) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Roździeńska 14, 40-382 Katowice).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: 2400 brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, inne
uprawanienia: obsługa komputera
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie (kierunek bez znaczenia). Wymagany rok doświadczenia zawodowego.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
ELBUD HURT KATOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Roździeńska 14

tel.32 606-58-52

Telefon: 32 606-58-52