admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK DS. EKSPEDYCYJNO-ROZDZIELCZYCH
ekspedient pocztowy

DWORCOWA 2, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Dzielenie przesyłek pocztowych,przeładunek przesyłek pocztowych, sporządzanie dokumentacji ekspedycyjnej, obsługa komputera i programów ekspedycyjnych.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 562,5 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Pracodawca prosi o kontakt tel. i mailowy w celu ustalenia terminu spotkania.
Praca według grafiku w godz. 3:30 do 7:30 na 1/4 etatu.

Dane Pracodawcy
Poczta Polska SA
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle DWORCOWA 2

tel.502 013 627
email:rekrutacja.opole@poczta-polska.pl

Telefon: 502 013 627