admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ
pracownik do spraw ubezpieczeń

Gliwicka 94, 40-855 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Przygotowywanie ofert i sprzedaż produktów z branży ubezpieczeń majątkowych. Obsługa programów informatycznych wspomagających. Proces sprzedaży produktów ubezpieczeniowych. Opieka nad powierzoną grupą klientów. Reprezentowanie Agencji w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek. Pozyskiwanie nowych klientów. Przygotowywanie dokumentacji ubezpieczeniowej. Udział w szkoleniach.
- Wynagrodzenie: 3000 zł/brutto + prywatna opieka medyczna. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca w godzinach: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku agent ubezpieczeniowy PZU SA. Wymagane uprawnienia PZU SA do wykonywania czynności agencyjnych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: ibonus@poczta.fm

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie: 3000 zł/brutto + prywatna opieka medyczna. Praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: Uczciwość","Zaangażowanie","Dyspozycyjność
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku agent ubezpieczeniowy PZU SA. Wymagane uprawnienia PZU SA do wykonywania czynności agencyjnych w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych.

Dane Pracodawcy
MGR IRENA KULA AGENCJA UBEZPIECZEŃ "BONUS"
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Gliwicka 94

tel.
email:ibonus@poczta.fm