admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK DO SPRAW PERSONALNYCH
pracownik do spraw osobowych

500 lecia 98, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie

Obowiązki:
- ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
- sporządzanie dokumentacji kadrowej,
- aktualizacja teczek akt osobowych pracowników,
- dbanie o kompletność i prawidłowość dokumentacji
- bieżąca współpraca z PUP, PIP, ZUS
Pracodawca oświadcza, że w okresie 365 dni przed dniem zgłoszenia oferty pracy nie został ukarany lub skazany prawomocnym

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
+ premia

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: pracodawca nie wskazał poziomu wykształcenia, doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej, podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy, znajomość programu MS Office, komunikatywność, zdolności interpersonalne, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu

Dane Pracodawcy
"N-office" Doradztwo-Usługi-Handel Grzegorz Nowaliński
Polska
pomorskie
malborski
Malbork
Malbork 500 lecia 98

tel.
email:g.nowalinski@op.pl