admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK DO OBSŁUGI WĘZŁA BETONIARSKIEGO Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA
operator urządzeń wytwórczych mieszanek betonowych

Unii Europejskiej 6, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Obowiązki:
obsługa węzła betoniarskiego sterowanego komputerowo

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, dobra obsługa komputera.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, po okresie próbnym - umowa o pracę na czas określony, praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO - PRODUKCYJNE "INŻBET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
małopolskie
oświęcimski
Oświęcim
Oświęcim Unii Europejskiej 6

tel.601 066 585

Telefon: 601 066 585