admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK D/S KSIĘGOWOŚCI I/LUB KADR
pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości

Korczewska 57, 08-110 Żabokliki, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Przygotowywanie dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym; wprowadzanie dokumentów do programów księgowych; naliczanie miesięcznych zobowiązań podatkowych (podatek dochodowy, VAT); naliczanie wynagrodzeń.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: obsługa komputera
Inne wymagania: Wymagany min. 0,5 roczny staż pracy w księgowości, znajomość zagadnień księgowych.

Dane Pracodawcy
OLAN SP. Z O. O.
Polska
mazowieckie
siedlecki
Siedlce
Żabokliki Korczewska 57

tel.720818818
www.olan.siedlce.pl

Telefon: 720818818