admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BUDOWLANY
pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Budowlana 7, 03-315 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
j.w

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
zawód: Pozostali robotnicy budowlani robót wykończeniowych i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie- brak lub niepełne podstawowe; kierunek-budownictwo; doświadczenie zawodowe: 2 lata; zakres obowiązków: wykonanie tynku cienkowarstwowego, montaż parapetów zewnętrznych, zabezpieczenie okien folią, malowanie, kładzenie płytek, budowlane roboty prowadzone na zlecenie firmy Albatros Group Sp. Z O.O .Praca w godzinach 08:00-16:00; wynagrodzenie 2800 zł brutto. Zgłoszenia: CV na adres e-mail: edworkinfo@mail.ru; telefoniczne 698219778; osobiste ul. Budowlana 7,03-315 Warszawa.
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
EDWORKINFO SP ZO O
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Budowlana 7

tel.698219778
email:edworkinfo@mail.ru

Telefon: 698219778