admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BUDOWLANY
pomocniczy robotnik budowlany

Miejsce Pracy
76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Ustawianie krawężników i obrzeży betonowych, układanie kostki "polbruk". Umowa zlecenie. Okres wykonywania umowy 10 m-cy. Wymiar czasu pracy: ok. 40-50 godz. w tyg. Wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą w celu ustalenia terminu spotkania.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Umiejętność : podstawowa umiejętność układania kostki i ustawiania krawężników

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO - USŁUGOWE "RADO" ZOFIA MASZEWSKA
Polska
pomorskie
słupski
Ustka
Ustka Wandy 23

tel.691785696

Telefon: 691785696