admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ
specjalista sprzedaży internetowej

Mroczeń 3/U, 63-604 Mroczeń, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Prowadzenie sklepu internetowego, prowadzenie biura. Współpraca z kontrahentami z zagranicy. Wymagana dobra znajomość języka szwedzkiego (dodatkowo mile widziany język angielski).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
+ premia

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista sprzedaży internetowej
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
języki: szwedzki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: Obsługa komputera
zawód: Technik prac biurowych*
języki: angielski

Dane Pracodawcy
MEBLE NOKA DARIUSZ NOCULAK I MARIUSZ KAŹMIERCZAK
Polska
wielkopolskie
kępiński
Baranów
Mroczeń Mroczeń 3

tel.604 514 519

Telefon: 604 514 519