admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
technik prac biurowych*

Relaksowa 5, 47-460 Chałupki, powiat: raciborski, woj: śląskie

Obowiązki:
Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność organizacji pracy własnej
- znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
- biegła znajomość obsługi komputera w tym Pakietu MS Office
- punktualność
Zakres obowiązków:
- kontakt z klientami w języku polskim oraz niemieckim
- przyjmowanie i opracowanie zamówień klientów
- rozpatrywanie reklamacji
- w razie konieczności pomoc przy pakowaniu towarów
Oferujemy:
- pracę w młodej, rozwijającej się firmie
- praca na pełen etat na umowie o pracę
- Przyjazną atmosferę pracy

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: niemiecki, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dane Pracodawcy
FUH TOM
Polska
śląskie
raciborski
Krzyżanowice
Chałupki Relaksowa 5

tel.726115335
email:info@cardesign-tom.com

Telefon: 726115335