admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY Z OBSŁUGĄ KLIENTA
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Brzozowa 10, 83-200 Rokocin, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Obowiązki:
Sprzedaż:
• Realizacja założonego planu
• Przyjmowanie zamówień podczas kontaktów telefonicznych z klientem
• Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
• Umiejętność współpracy w zespole
• Stały kontakt i opieka klienta
• Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Praca w prestiżowej firmie biotechnologicznej
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + system prowizyjny
Możliwość awansu, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Niezbędne narzędzia pracy
Atrakcyjny pakiet wynagradzania

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy:
- Wykształcenia Średniego lub Wyższego
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- Umiejętności negocjacyjnych
- Umiejętności budowania biznesowych relacji
- Dobrej organizacji pracy

Zainteresowanych proszę o przesyłanie ofert na maila: biuro@genoplast.pl
Skontaktujemy się z wybranymi ofertami.
www.genoplast.pl, www.googlab.pl, www.bio4u.pl

Dane Pracodawcy
GenoPlast Biochemicals Tomasz Schroder
Polska
pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Rokocin Brzozowa 10

tel.
email:biuro@genoplast.pl