admin
06-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY
technik prac biurowych*

00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
KONTAKT Z KLIENTAMI, PRZYJMOWANIE I OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ, ORGANIZOWANIE TRANSPORTU;
WYMAGANIA:
WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STOPNIU DOBRYM;
CV NA e-mail: abednarz@platan-meble.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
uprawanienia: ODPOWIEDZIALNOŚĆ","SAMODZIELNOŚĆ
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
PLATAN MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
zachodniopomorskie
m. Szczecin
Szczecin
Szczecin

tel.