admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY
technik prac biurowych*

Kołłątaja 32, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Obsługa klienta, doradztwo, sprzedaż kredytów i pożyczek; obsługa posprzedażowa klienta, akcje marketingowe w celu pozyskania klientów. Godz. pracy 9-17. Kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 10-16.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: wykształcenie średnie, niekaralność, komunikatywność, znajomość technik sprzedaży, obsługa komputera, dyspozycyjność, mile widziane doświadczenie

Dane Pracodawcy
Agencja Finansowa "LAUREOLA" Urszula Dynowska
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Kołłątaja 32

tel.500 245 833
email:adynowski@op.pl

Telefon: 500 245 833