admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY
pozostali pracownicy obsługi biurowej

ZWIERZYNIECKA 18/108, 60-814 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
pomoc w organizacji pracy biura agencji pracy, zatrudnienie cudzoziemców

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 17,5 PLN
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany","gruziński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany","rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: doświadczenie w sprawie cudzoziemców, praca w godz. 13-19

Dane Pracodawcy
JP WORKS POLAND SP. Z O.O.
Polska
wielkopolskie
m. Poznań
Poznań
Poznań ZWIERZYNIECKA 18

tel.539-963-787

Telefon: 539-963-787