admin
14-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY
technik prac biurowych*

Podmiejska-Boczna 14, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Obowiązki:
wnioskowanie o dofinansowanie do wynagrodzenie (SOD), obliczanie, Pefron, wnioskowanie o pomoc de-minimis

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 3 500 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 3)
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: dobra znajomość programu GRATYFIKANT, ZAGADNIENIA PEFRON

Koncesjonowana Firma Ochrony Osób i Mienia"Adler" Ryszard Szarejko
Polska
lubuskie
m. Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski Podmiejska-Boczna 14

tel.607909842, 957257722
email:adler.sekretariat@wp.pl

Telefon: 607909842, 957257722