admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY
technik prac biurowych*

Bojkowska 92, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie: średnie/ wyższe; doświadczenie zawodowe nie jest wymagane; komunikatywna znajomość jęz. włoskiego, znajomość obsługo komputera (bardzo dobra znajomość Excela); zakres obowiązków: zadania administracyjne, biurowe, logistyczne; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: włoski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Dane Pracodawcy
"P.A.D." SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice Bojkowska 92

tel.691-108-151

Telefon: 691-108-151