admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIUROWY -CD
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Miejsce Pracy
43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie

Obowiązki:
Praca polega na obsłudze klienta w biurze kredytowym w placówce w Czechowicach
Do obowiązków pracownika należy:
- analiza sytuacji klienta - wybór najkorzystniejszej z ofert bankowych lub pozabankowych - podpisanie umowy - utrzymanie długotrwałej relacji z klientem - kontakt telefoniczny z klientami
Pracodawca oferuje:
- szkolenie - podstawę + wysokie premie - pracę od poniedziałku do piątku od 9-17
Poszukiwana jest osoba, dla której praca będzie przyjemnością, która chce się rozwijać, która lubi pracę z ludźmi.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Dane Pracodawcy
Śląska Agencja Kredytowa
Polska
śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Boryńska 28

tel.
email:centrumkredyt@wp.pl