admin
14-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA STOMATOLOGICZNEGO
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Strażacka 5/4, 84-239 Bolszewo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Kompleksowa obsługa lekarzy stomatologów oraz techników stomatologicznych, tj. zbieranie, realizacja i fakturowanie w systemie Subiekt (GT) zamówień przyjmowanych telefonicznie oraz na miejscu w biurze. Przedstawianie oferty firmy Eskulap grupie docelowej - lekarzom stomatologom i technikom dentystycznym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Zarządzanie, Marketing
języki: niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy","angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
uprawanienia: znajomość programów MS OFFICE","dobra obsługa komputera
Inne wymagania: wykształcenie wyższe-licencjat, kierunek zarządzanie, marketing lub pokrewne

Dane Pracodawcy
ESKULAP
Polska
pomorskie
wejherowski
Wejherowo
Bolszewo Strażacka 5/4

tel.794 240 241

Telefon: 794 240 241