admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA ORAZ SERWISANT MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH
ekspedient wypożyczalni

Miejsce Pracy
28-520 Rogów 20, powiat: kazimierski, woj: świętokrzyskie

Obowiązki:
Obsługa klienta, serwisowanie, konserwacja sprzętu maszyn i urządzeń do wynajmu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Ekspedient wypożyczalni (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: umiejętność serwisowania maszyn i urządzeń budowlanych

Dane Pracodawcy
"AGRO" Maria Kowalczyk
Polska
świętokrzyskie
kazimierski
Opatowiec
Rogów 20

tel.608 359 209
email:anna.kowalczyk321@interia.pl

Telefon: 608 359 209