admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY
pozostali pracownicy obsługi biurowej

Komunalna 2, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
- bieżąca realizacja oraz koordynacjaobiegu dokumentów
- przygotowywanie różnych form korespondencji służbowej, redagowanie pism, korespondencji, sprawozdań i notatek służbowych
- archiwizowanie dokumentów
- weryfikacja zgodności faktur i współpraca z księgowością w tym zakresie

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
+ premia

Opis

Wymagania

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MLEKS" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Polska
mazowieckie
wyszkowski
Wyszków
Wyszków Komunalna 2

tel.(29) 742 58 44
email:kadry-mleks@wp.pl

Telefon: (29) 742 58 44