admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACOWNIK ADMINISTRACJI/KADR
pozostali pracownicy działów kadr

MIGDAŁOWA 86, 35-232 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Brak danych

Oferujemy:
Umowa zlecenie

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA (INTERNET,MS OFFICE)","KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE","KADRY I PŁACE(ERP OPTIMA, PŁATNIK)
Inne wymagania: Inne : ZATRUDNIMY OSOBĘ DO PRACY W DZIALE ADMINISTRACJI Z DOŚWIADCZENIEM.
WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KADR W STOPNIU BARDZO DOBRYM ORAZ DOBRA ORGANIZACJA CZASU PRACY.
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW BĘDZIE PODANE NA INDYWIDUALNEJ ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ.

CV BARDZO PROSZĘ O WYSŁANIE NA: APLIKACJA.PRACA@VOICE-NET.PL

staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
EDEN S.C.
Polska
podkarpackie
m. Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów MIGDAŁOWA 86

tel.178633103
email:aplikacja.praca@voice-net.pl

Telefon: 178633103