admin
18-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PRACA NA EKSPEDYCJI, PRACE POMOCNICZE NA WYDZIALE INTROLIGATORNI
introligator*

Lelewela 4, 53-505 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
prace fizyczne na ekspedycjni, przygotowanie dokumentacji i pakowanie do wysyłki, prace pomocnicze na wydziale introligatorni
praca na umowę na czas określony poprzedzoan okresem próbnym, nastepnie umowa na czas nieokreslony, praca na trzy zmiany w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00
oferta dostępna w sali H

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 13 PLN

Opis

Wymagania
zawód: Introligator*
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, staz pracy nie jest wymagany, zdolności manualne oraz techniczne, umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów, sumienność, rzetelność, łatwe nawiązywanie kontaktów z pracownikami

Wrocławska Drukarnia Naukowa PAN im.St.Kulczyńskiego Sp.z o.o.
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Lelewela 4

tel.71-343-90-18 w.204
email:ksiegowosc@wdn.pl

Telefon: 71-343-90-18 w.204