admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PR/ STRÓŻ NOCNY
dozorca

Jeździecka 1, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
- pilnowanie terenu,
- robienie obchodów całego zakładu,
- wykonywanie prac konserwatorsko-porządkowych, -reagowanie na wszelkie potencjalne zagrożenia,
- zamykanie drzwi i okien w stajniach,
- dbanie o estetyczny wygląd terenu wokół obiektu, np. koszenie trawnika, pielęgnowanie zieleni, odśnieżanie w okresie zimowym,
- kontrolowanie stanu technicznego nieruchomości, -codzienną kontrolę zabezpieczenia przed pożarem, kradzieżą,
- czyszczenie wskazanych boksów z obornika i wywożenie obornika na płytę obornikową,
- zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości zdrowotnych u koni wskazanemu pracownikowi,
- pomoc klaczom przy wyźrebianiu w sezonie rozrodczym.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

OŚRODEK HODOWLI ZARODOWEJ W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
dolnośląskie
m. Wałbrzych
Wałbrzych
Wałbrzych Jeździecka 1

tel.74 817 32 15
email:a.szadkowska@ohz-kamieniec.pl

Telefon: 74 817 32 15