admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PR/ OSOBA DO SPRZĄTANIA POWIERZCHNI BIUROWYCH
pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne

Mariana Jachimowicza 10, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, aneksów kuchennych, pomieszczeń socjalnych i toalet. Bieżące uzupełnienie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach. Inne dodatkowe prace porządkowe.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
praca jednozmianowa w godz. 7-15

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: znajomość środków czystości i umiejętności ich stosowania
sumienność, dokładność i samodzielność

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo "Savpol" Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Polska
dolnośląskie
m. Wałbrzych
Wałbrzych
Wałbrzych Mariana Jachimowicza 10

tel.
email:rekrutacja.walbrzych@savpol.pl