admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I RACHUNKOWOŚCI
pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości

Zdrojowa 3, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Obowiązki:
przyjmowanie, sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, dekretacja i ewidencja księgowa oraz podatkowa dokumentów księgowych, prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków
trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, prowadzenie ewidencji dokumentów dotyczących zmian stanów magazynowych, prowadzenie kasy
głównej sanatorium, rozliczenie delegacji i zaliczek pracowniczych, terminowe regulowanie płatności, księgowanie wyciągów bankowych, analiza rozrachunków, windykacja należności, uzgadnianie sald, komunikacja z działem księgowości i działem kadr w centrali, sporządzanie wewnętrznych
raportów i zestawień finansowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: 2 150 - 4 000 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: doświadczenie w dziale księgowym min. 2 lata na stanowisku samodzielnej księgowej,
doświadczenie w ewidencji i rozliczaniu sprzedaży detalicznej przy użyciu kas fiskalnych, znajomość przepisów prawa
podatkowego (CIT, VAT, PIT) i ustawy o rachunkow
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
BIAVITA POLSKA S. A. Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów
Polska
podlaskie
augustowski
Augustów
Augustów Zdrojowa 3

tel.
email:l.fronckiel@biavita.pl