admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE
pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle

Miejsce Pracy
Gospodarcza 13, 68-200 Żary, powiat: żarski, woj: lubuskie

Obowiązki:
Praca na produkcji części do drukarek, kontrola jakościowa wyprodukowanego produktu, pakowanie produktu, napełnianie tonerów do drukarek.

Oferujemy:
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
Praca w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-06:00.

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
uprawanienia: Zdolności manualne
Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Dane Pracodawcy
Audit Doradztwo Personalne Sp.z.o.o
Polska
lubuskie
żarski
Żary
Żary Gospodarcza 13

tel.577 220 440

Telefon: 577 220 440