admin
15-02-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA
pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna

Spółdzielcza 26, 73-200 Rzecko, powiat: choszczeński, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
prace pomocnicze przy obsłudze maszyn do obróbki drewna, proste prace mechaniczne i ręczne przy obróbce drewna i produkcji palet drewnianych

Oferujemy:
Nie dotyczy
Inna umowa : 2 m-c okres próbny, następnie stosunek członkostwa

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku
Polska
zachodniopomorskie
choszczeński
Choszczno
Rzecko Spółdzielcza 26

tel.957477427
email:kadry@rzecko.eu

Telefon: 957477427