admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POŚREDNIK PRACY
pośrednik pracy

Miejsce Pracy
14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
• opracowanie we współpracy z bezrobotnymi Planu aktywizacji
• opracowanie we współpracy z bezrobotnymi Indywidualnego Planu Działania
• prowadzenie pełnej dokumentacji ze spotkań z osobami bezrobotnymi (według przyjętych wzorów)

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: do 25 PLN
25 zł brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: Obsługa komputera
Inne wymagania: Liczba godzin w projekcie: 24 godziny (porady indywidualne).
Minimum 24-miesięczne doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie poradnictwa zawodowego lub pośrednictwa pracy na rzecz osób bezrobotnych lub pozostających bez zatrudnienia (z wyłączeniem usług rekrutacji pracowników tymczasowych lub rekrutacji pracowników w ramach tzw. zatrudnienia zewnętrznego) - warunek konieczny • doświadczenie w realizacji projektów dla bezrobotnych. Kontakt telefoniczny lub email: biuro4@icr-innowacje.eu
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
Innowacyjne Centrum Rozwoju w Lublinie
Polska
warmińsko-mazurskie
iławski
Iława
Iława

tel.578362163
email:biuro4@icr-innowacje.eu

Telefon: 578362163