admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:PORANNY KIEROWCA
kierowca samochodu dostawczego

Stargardzka 8a, 54-156 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Segregowanie i rozładowanie produktów na magazynie. Dostarczanie produktów RTV i AGD do sklepów w porannych godzinach (5.00-12.00). Umowa zlecenie, około 160 h w m-cu
Kontakt z pracodawcą: Kamila.Krajewska@euro.com.pl lub 690107265

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 16 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat. "B"","MINIMUM 6- MIESIĘCZNE DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU POJAZDÓW
Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy MINIMUM 6- MIESIĘCZNE DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU POJAZDÓW, prawo jazdy kat. "B"
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Dane Pracodawcy
Euro- Net Sp.Z.o.o
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Stargardzka 8a

tel.690107265
email:Kamila.Krajewska@euro.com.pl

Telefon: 690107265