admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNIK W MAGAZYNIE OPAKOWAŃ
robotnik magazynowy

Miejsce Pracy
Kielniki 2e, 09-530 Gąbin, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Dokładne sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym i ilościowym. Sprawdzenie czy stan fizyczny przyjętego towaru odpowiada wystawionej przez dostawcę specyfikacji. Kontrola nad wydawanymi i przyjmowanymi z magazynu towarami, potwierdzona prawidłowo wystawionymi dokumentami wydania. Pilnowanie by każdy rodzaj towarów i materiałów umieszczony był na właściwym miejscu. Przygotowywanie artykułów potrzebnych do produkcji. Praca w godz. 8-16.

Oferujemy:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie brutto: od 14 PLN
/h

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe","średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Znajomość programu Excel (podstawy), dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność za całokształt dokumentacji sporządzanej na swojej zmianie.

Dane Pracodawcy
FRUCTOPLANT SP.ZO.O.
Polska
mazowieckie
płocki
Gąbin
Gąbin Kielniki 2e

tel.
email:a.wargocka@fructoplant.pl