admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNIK MASZYNISTY
pozostali drukarze

Pułtuska 120, 07-200 Wyszków, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Obowiązki:
układanie produkcji na paletach, ustawianie parametrów odbioru ręcznego i odbioru zautomatyzowanego, pomoc przy utrzymaniu należytego stanu technicznego i konserwacji, wykonywanie prac zleconych przez maszynistę, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o czystość wokół stanowiska

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
języki: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
uprawanienia: Praca w zespole","manualne
Inne wymagania: zdolności techniczne (mile widziane), gotowość do pracy w systemie zmianowym, doświadczenie w pracy w drukarni offsetowej- praca wymaga znajomości podstaw procesu poligraficznego; osoby z doświadczeniem generują mniej strat drogiego materiału oraz przestojów i awarii maszyn, nie wymagają długoterminowych szkoleń; wymagana znajomość języka ukraińskiego, ponieważ osoby będą pracować w zespołach ukraińskojęzycznych

Dane Pracodawcy
QUAD/ GRAPHICS EUROPE SP. Z O.O.
Polska
mazowieckie
wyszkowski
Wyszków
Wyszków Pułtuska 120

tel.223367619
email:praca@quadgraphics.pl

Telefon: 223367619