admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNIK INSTALATOR
hydraulik

47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Montaż instalacjii centralnego ogrzewania

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Hydraulik (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: wyk. brak lub niepełne podstawowe, doświadczenie w pomocy przy montażu instalacji centralnego ogrzewania, lutowania cu na miękko ( mile widziane), znajomość systemów zaciskowych, zgrzewanych, mile widziana umiejętność spawania gazowego, mile widziane prawo jazdy kat. B
Praca od pn-pt w godz od 8-16
Miejsce pracy: powiat Kędzierzyna-Koźla

TERMOSYSTEM S.C. ZIELIŃSKI ZBIGNIEW DZIALUK JERZY GOGOLIN KRYSTIAN
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle BOLESŁAWA CHROBREGO 14

tel.600 331 228, 774829162

Telefon: 600 331 228, 774829162