admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNIK DRUKARZA
pozostali pracownicy przy pracach przygotowawczych do druku

Miejsce Pracy
20-001 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
wsparcie działu drukarni, konfekcjonowanie wydruków, dbanie o terminową realizację zleceń

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 18 - 20 PLN
+nagrody uznaniowe

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu","Obsługa komputera
uprawanienia: Obsługa zgrzewarki samojezdnej do zgrzewania banerów"

Dane Pracodawcy
MAIK AGENCJA REKLAMOWA SP. Z O.O., SP. KOMANDYTOWA
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin INŻYNIERSKA 8p

tel.887270021

Telefon: 887270021