admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:POMOCNIK DRUKARZA
pozostali pracownicy przy pracach przygotowawczych do druku

Michała Grażyńskiego 351, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
Zapewnienie materiałów eksploatacyjnych i półfabrykatów potrzebnych na maszynie drukującej w tym: płyt offsetowych, farb, środków czystości, transport palet z kartonem i papierem, dbanie o czystość i porządek na maszynie i w jej obejściu. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: podstawowe
Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie nie jest konieczne. Wymagany zmysł techniczny, dokładność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

Dane Pracodawcy
"ENGAS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Michała Grażyńskiego 351

tel.33 822 29 29 w. 102
email:kadry@engas.com.pl

Telefon: 33 822 29 29 w. 102